Tablice rejestracyjne

ALKO od 1994 jest wiodącym dostawcą tablic rejestracyjnych

o obszarze pomorza środkowego gdzie jest najbardziej skutecznym w terminach dostaw zamówień na potrzeby jednostek samorządu terytorialnego dokonujących rejestracji pojazdów samochodowych. Potencjał ludzki i technologiczny gwarantuje najwyższą jakość produkowanych tablic rejestracyjnych co potwierdzają klienci wydając pozytywne referencje, okresowe kontrole sprawowane przez Urząd Marszałkowski województwa pomorskiego a w sferze technicznej specjaliści Instytutu Transportu Samochodowego w Warszawie.


    Alko jest autorem innowacyjnych rozwiązań organizacyjnych, technicznych i informatycznych, które zostały wdrożone również przez wiodące firmy w branży tablic rejestracyjnych.

INNOWACJE

Wdrożone innowacyjne rozwiązania techniczne chronione są prawem poprzez przyjęte zgłoszenia przez Urząd Patentowy RP nadając im rangę wynalazku czy wzoru użytkowego. Stworzenie rozwiązań technicznych i informatycznych stało się za sprawą współpracy ze specjalistami uczestniczącymi w tworzeniu nowoczesnych technologii również dla Europejskie Agencji Kosmicznej. Wysokozaawansowana i trwała technologia jest ekologiczna, przyjazna środowisku.